Oferta albumów 2022/2023

Najpiękniejsze zwieńczenie reportażu ślubnego, czy też sesji? Odpowiedź jest prosta – album! Nic innego nie opowie Waszej pięknej, osobistej historii ( i nie ozdobi domu) lepiej niż ta magiczna księga w nieziemskiej oprawie.

Poznajcie najpiękniejsze albumy, które z naszą pomocą stworzą wspaniałą pamiątkę na dłuuuugie lata.

W przypadku reportażu ślubnego, jest to krzątanina kiedy się przygotowujecie, ten lekki stresik tuż przed powiedzeniem sobie ‘tak’, emocje podczas składania życzeń, zabawa do białego rana – czy też romantycza sesja podczas zachodu słońca, którą wspominać będziecie w chłodny, zimowy wieczór przy kubku herbaty. Uwierzcie nam, zdjęć w telefonach każdy z nas ma setki, tysiące, wydrukowane zdjęcia najczęściej gdzieś się zapodzieją, czasem może trochę wyblakną, natomiast to właśnie w albumie znajdziecie pełną opowieść z Waszego ułamka życia, która zabierze Was ponownie w to konkretne miejsce i pozwoli aby odżyły wspomnienia, pozwoli przeżyć to jeszcze raz. I mowa tu nie tylko o ślubnych zdjęciach, ale również sesjach plenerowych, Waszych rodzinnych czy po prostu jako piękny prezent dla najbliższych.

Do wyboru macie 3 rozmiary albumów, każdy znajdzie coś dla siebie – te 20×20 są niczym książka, zmieszczą się na każdej półce, jednak takie naprawdę wow, robię te największe, 30x30cm, (przy pełnym reportażu dostajecie taki wielki album w pakiecie) ten rozmiar to już pokaźnym rozmiarów księga, magiczna i uwierzcie nam, każdemu zaświecą się oczy kiedy zajrzą do środka. Oczywiście rozmiar pośredni 25×25 jest również piękny, bardzo często wybierany dla rodziców i dziadków w przypadku reportażu ślubnego.

Standardowy album to 10 rozkładówek (1 rozkładówka to 2 strony otwarte na płasko) dzięki czemu możemy w piękny sposób stworzyć Waszą historię, nie wspominając o obłędnej jakości zdjęciach no i o miziastych okładkach! Oprawy nubuk oraz welur cieszą się największą popularnością, nie dość że jest szeroka gama kolorów, to jak już wspomnieliśmy wyżej – są mięciutkie i ciężko będzie Wam się powstrzymać aby ich nie głaskać.

Cennik albumów

Album 20×20

Album 25×25

Album 30×30