Oferta ślubna

W tym najważniejszym dniu spędzimy wspólnie trochę czasu. Będę towarzyszył Wam od przygotowań do końca oczepin (maksymalnie do godz. 1:00). Jestem do Waszej dyspozycji przez 12h. Poza fotografowaniem służę pomocą i radami. W przeciwieństwie do Was nie będzie to mój pierwszy ślub. 😉

Oferta Ślubna reportaż fotograf ślubny trójmiasto przygotowania

Przygotowania

Świetna okazja żeby poznać się trochę lepiej, pośmiać i zrobić świetne zdjęcia Waszym dodatkom ślubnym oraz Wam samym jeszcze “na spokojnie” zanim cała akcja się zacznie.  Błogosławieństwo, kilka portretów i uciekam do kościoła/urzędu by być tam przed Wami.

Ceremonia Ślubna

Tutaj staję się niewidzialny, co pary często uważają za zaletę. W kościele czy urzędzie usuwam się lekko na bok i z większej odległości – oczywiście poza najważniejszymi momentami – fotografuję całe wydarzenie. Podczas przysięgi oraz przy zakładaniu obrączek będę jednak tuż przy Was, by uchwycić te ważne chwile. W międzyczasie postaram się złapać na fotografiach emocje wśród rodziny i gości.

Wesele

Hulaj dusza! Czas zabawy i świętowania, więc wpadam na parkiet między gości i tańczę z aparatami pośród nich. Uwielbiam dynamiczne ujęcia, więc szybkie piruety mi nie straszne. W przerwach między jedzeniem, a zabawą wyciągnę Was na szybką mini sesję. Dzięki temu zyskacie chwilę tylko dla siebie, a ja będę mógł fotografować Wasze uczucia. Te zdjęcia są bardzo lubiane przez pary i praktycznie zawsze wybierane do albumu ślubnego.

Podsumowując:

– 12 godzin mojej pracy
– minimum 400 obrobionych zdjęć
– szybka sesja w dniu ślubu
– zabezpieczona hasłem galeria online
– przepiękny album ślubny 30x30cm

Cena reportażu: 3500 zł.

Masz jakieś pytania lub potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się ze mną!