Oferta sesji zdjęciowych

Sesja zdjęciowa to świetna okazja do zrobienia niewiarygodnie widowiskowych zdjęć z Wami w roli głównej! Uwielbiam w nich to że nigdy nie ma dwóch takich samych zdjęć – wszystko zależne jest od pory dnia, pogody, miejsca oraz przede wszystkim od Was.

Plener ślubny

Spędzimy razem przyjemnie czas, w lokalizacjach, które wcześniej wspólnie dobierzemy. Ze swojej strony postaram się Wam zaproponować miejsca, które mają bogatą i różnorodną scenerię. Zadbam o odpowiednią porę dnia i postaram się przekupić pogodę, żeby była sprzyjająca, ale w deszczu też można zrobić genialne ujęcia – odważylibyście się? 😉

Od razu uprzedzam, moja ulubiona pora na sesję to wschód słońca. Ze względu na niepowtarzalne światło oraz fakt, że rzadko spotyka się inne “ranne ptaszki” nikt nie powinien nam przeszkadzać podczas zdjęć.

PS. Zachody też są fajne. 😉

Sesja plenerowa

Rodzinna, narzeczeńska, z futrzastym przyjacielem czy indywidualna – czyli moja ulubiona sesja plenerowa. Spędzimy razem czas na miłych pogawędkach i poznawaniu się w luźnej atmosferze. Przy okazji zrobię też kilka zdjęć. 😉

Bardzo lubię te sesje ze względu na zupełny luz jaki panuje podczas nich. Bez pośpiechu i ciśnienia, żebyście mogli oswoić się z aparatem i moim towarzystwem. Zdaję sobie sprawę, że nie jesteście profesjonalnymi modelami, więc nie wymagam od Was wymyślnych póz. Wręcz przeciwnie – stawiam na naturalność, ja tylko podpowiem co i jak ułożyć, żeby dobrze wyglądało na fotografiach. Tutaj przede wszystkim ważne są Wasze emocje, więzi oraz przede wszystkim uczucia.

Super będzie gdy przygotujecie dwie różne stylizacje, zabierzecie ze sobą jakiś sprzęt pokazujący Wasze zainteresowania lub np. czworonoga – wszystkie chwyty dozwolone! To ma być przede wszystkim fajna zabawa 🙂

P.S. Oprócz tego istnieje możliwość dojazdu do Klienta, aby zrobić taką sesję zdjęciową w zaciszu domu. Wy zajmujecie się domową scenerią, ja zajmuję się zdjęciami, deal idealny.

Pakiety sesji zdjęciowych

Pakiet mini 300zł

Pakiet obejmuje 10 wybranych przez Was ujęć, odbitki na jedwabistym papierze 15×23cm z białą ramką oraz prywatną galerię online. Sesja trwa do 1h na terenie Trójmiasta. Dodatkowe ujęcia w cenie 20zł za sztukę.

Pakiet midi 400zł

Pakiet obejmuje 20 wybranych przez Was ujęć, odbitki na jedwabistym papierze 15×23cm z białą ramką oraz prywatną galerię online. Sesja trwa do 1h na terenie Trójmiasta. Dodatkowe ujęcia w cenie 20zł za sztukę.

Pakiet maxi 650zł

Pakiet obejmuje 35 wybranych przez Was ujęć, prywatną galerię online oraz przepiękny album 20x20cm o wartości 250zł. Sesja trwa do 1,5h na terenie Trójmiasta. Dodatkowe ujęcia w cenie 20zł za sztukę.

Pakiet full 650zł

Sesja rodzinna plener Sopot

Pakieta zawiera minimum 50 ujęć, ale oczywiście może być ich więcej, nie ograniczamy się tutaj i oddajemy wszystko, co według nas fajnie wyszło. Zdjęcia otrzymujecie w wersji cyfrowej poprzez galerię online. Sesja trwa do 1,5h na terenie Trójmiasta.

Cena każdego pakietu zawiera:

Moje wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności jako fotograf. Czas poświęcony na dojazd, wykonanie sesji, późniejszą selekcję oraz obróbkę zdjęć. Oprócz tego koszty prowadzenia działalności, podatki, ewentualne wydruki zdjęć lub albumy, opłacenie galerii online, utrzymanie strony internetowej.

Skontaktuj się ze mną!

Napisz!