Cześć!

Dzisiaj dla odmiany sesja nieco inna niż te które mieliśmy na stronie dotychczas. Co prawda z zeszłego roku, ale z racji pojawiającej się powoli jesieni dość aktualna i bardzo chętnie wykonamy takich plenerów więcej. Rodzinna sesja w lesie wraz z ukochanymi czworonogami – Szafirem i Baronem. Sami od roku jesteśmy posiadaczami psiura, border collie, tak więc sesje ze zwierzakami stały się bliższe naszym sercom. Biorąc pod uwagę że (niestety) nasi czworonożni przyjaciele żyją zdecydowanie za krótko to naprawdę wspaniale jest mieć jak najwięcej zdjęć z futrzakami. I z własnego doświadczenia wiemy, że taka profesjonalna sesja zdjęciowa zapadnie Wam w pamięć o wiele bardziej, niż te miliony ujęć robione telefonem, w które potem rzadko będziecie zaglądać lub gdzieś przepadną w otchłani innych codziennych zdjęć.

Wracając do sesji, wybraliśmy się na spacer do lasu w Gdańsku, pogoda była przepiękna a przede wszystkim panowała obłędna jesienna atmosfera, modele totalne nieskrępowani, więc i zdjęcia wyszły bardzo fajne! W tym roku czekamy również na złote liście, mamy nadzieję na iście jesienne sesje z Wami!

Oprócz rodzinnych grupowych zdjęć uchwyciliśmy również szaleństwa psiaków i oczywiście ich portrety, bo to one tutaj miały być głównymi gwiazdami spotkania.

Sesja plenerowa ze zwierzakiem to piękna pamiątka, także jeśli myślisz nad uwiecznieniem swojego pupila to pisz do nas śmiało, z ogromną przyjemnością udamy się z Wami na spacer i uwiecznimy Waszą jedyną w swoim rodzaju więź!