Czy wiesz jak wygląda rodzinna sesja zdjęciowa w domu?

Postaramy się w skrócie opisać, jak takie spotkanie wygląda. Nie jest to taka zwyczajna sesja, odbywa się najczęściej u Was w domu – uwierzcie nam, nie trzeba mieć wspaniałych warunków aby stworzyć piękną, czułą historię Waszej rodziny. Nasze spotkanie nie ma limitu czasu, więc nastawcie się na około 2 godzin naszej obecności. Nie robimy tutaj pozowanek, stawiamy na naturalność i uchwycenie momentów z Waszego życia. Wszystkie chwyty dozwolone! Wspólne jedzenie, szaleństwa na kanapie, a nawet drzemki. W zależności od sytuacji służymy rozmową, ale potrafimy też niczym ninja nie przeszkadzać w rodzinnej rutynie i po prostu zatrzymać te magiczne momenty w kadrze. Jest to wspaniała pamiątka na lata, zwłaszcza że wiecie jak te maluchy szybko rosną, w jakiś sposób trzeba zatrzymać te wspomnienia – taka sesja to jeden z najlepszych pomysłów. Z racji, że jesteśmy fotografami z Trójmiasta, bez żadnego problemu dojedziemy do Was na tym terenie, godziny również nam nie straszne – aczkolwiek z doświadczenia wiemy że najprzyjemniej jest zacząć spotkanie z samego rana. Poranny rozgardiasz i wspólne przygotowywanie się do reszty dnia to coś co kochamy. W przypadku mniejszych maluchów kiedy trwa przyjemna drzemeczka lub tulaski robimy przeurocze detale, za którymi na pewno kiedyś zatęsknicie – te malutkie stópki, rączki i paluszki; bliskie i czułe kadry.

Co otrzymacie po sesji?

Pragniemy jeszcze dodać, że niezależnie od pogody, Wasz dom to idealne miejsce do sesji lifestyle. Przeważnie jesteśmy tak około 2h, ale jeśli będzie taka potrzeba to nie ma problemu aby rozciągnąć to wszystko w czasie – dobrze wiecie że na wiele czynników nie mamy wpływu, jeśli akurat coś się przesunie w Waszej rutynie to nie martwcie się, Wasz komfort jest tu najważniejszy, wszystko na spokojnie i na luzie! Jeśli nie ograniczamy się czasowo, to nie ograniczamy się również zdjęciowo – ile ujęć wyjdzie, tyle ich dostajecie. Na pewno możemy obiecać że będzie ich minimum 40, a ile wyjdzie w praktyce… To będzie miła niespodzianka 😉 Robimy staranną selekcję oraz obróbkę, jednak stawiamy na naturalne fotografie, nie będzie tu dużo retuszu ani photoshopa, jednak jeśli Wasz Maluch gdzieś się zadrapie, będzie miał trądzik, czy wysypkę to postaramy się to zatuszować.
Zdjęcia cyfrowe otrzymujecie w galerii online ważnej przez rok, ale spokojnie, zanim zniknie to na pewno Wam przypomnimy, abyście pobrali Waszą całą galerię. 😉

Koszt około 2h sesji (min. 40 zdjęć) wynosi 800zł.