Do tej pory zastanawiam się czemu ten piękny reportaż nie został tutaj jeszcze wstawiony. Cudowna Para Młoda, chyba całkiem fajny fotograf ( 😛 ) to przecież przepis na idealny reportaż ślubny! Uwielbiam kiedy zdjęcia w pełni oddają emocje, a było ich tutaj naprawdę sporo! Piękna pogoda w to nasze polskie lato dodatkowo sprawiła, że nikomu nie schodził uśmiech z twarzy, a to przecież najważniejsze, żeby każdy świetnie się bawił i cieszył szczęściem Młodych. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę kiedy trafia się tak otwarta i ciepła para, która zachowuje się niemalże jak profesjonalni modele, a ja wtedy sprawnie przeskakuję pomiędzy kolejnymi pstrykami uwieczniając te momenty w formie zdjęć. Na weselu było pełno dymu, fajnej muzyki, ogromna ilość tańców i szaleństw. W międzyczasie wyskoczyliśmy na kilka minut szybciutkiej sesji plenerowej, uwielbiam takie spontaniczne zdjęcia!

Przygotowania do ślubu

Ceremonia w drewnianym Kościele w Sierakowicach

 

Wesele w Dworku na Błotach

Można to podsumować w dwóch słowach – cudowny klimat! Sala, która imitowała taką trochę stodołę, nadając nieco rustykalny klimat. Dookoła drewno i kamień, piękne dekoracje, wszystko ze sobą idealnie współgrało. Nie wspominając o przepięknych zielonych terenach idealnych na szybki ślubny plener, o tym za chwilę!

Plener podczas wesela

To naprawdę kilka chwil kiedy porywam Was w jakieś ustronne miejsce żeby zrobić szybki, ale efektowny plener. Idealnie kiedy gdzieś niedaleko znajduje się park, ogródek, mały kawałek lasu czy łąki. W dosłownie kilkanaście minut możemy zrobić kilka ujęć które wyglądają jak ślubny plener – obiecuję że robimy to szybko i dyskretnie, tak żeby goście nie zdążyli za Wami zatęsknić 😉 Tak czy siak zachęcam bardzo moje pary do ślubnego pleneru innego dnia; wiem że nie każdy uważa to za priorytet, ale naprawdę, to zupełnie inny klimat. Nie macie w głowie myśli związanych z weselem, zdążycie ochłonąć i poświęcić mi 100% swojej uwagi. Wtedy zdjęcia wychodzą jeszcze lepsze i możemy je przede wszystkim zrobić na spokojnie, w większej ilości i w kilku aranżacjach.

Zakończenie imprezy

Zabawa została zwieńczona tortem, a na samym końcu fajerwerkami, zresztą co będę tu opowiadał, możecie sami zobaczyć zjeżdżając kursorem w dół! Przygotujcie się na przepiękny i pozytywnie zakręcony reportaż w przeuroczym miejscu jakim był Dworek na błotach, a ja tylko cicho zapowiem że niedługo pojawi się też wpis z sesją ślubną w ich roli – uprzedzam że to też petarda!

 

Planujesz swój ślub?

Zapraszam serdecznie na sesje plenerowe w Trójmieście (i nie tylko) oraz do zapisów na reportaże ślubne, razem możemy stworzyć coś pięknego! Napisz do mnie! 🙂